Tel. +48 509 326 629


e-mail: celina@br-barwinska.pl

O nas

Biuro Rachunkowe powstało 05 listopada 2014 roku, jednak właściciel firmy swe doświadczenie w księgowości zdobywał nieprzerwanie już od 1991 roku.

Wychodząc naprzeciw lat doświadczeń, pasji i zamiłowania do tego co związane jest z ekonomią i gospodarką- postanowiliśmy obecnym i potencjalnym klientom  naszego biura,  zaoferować kompleksowe świadczenie usług z zakresu: księgowości, wyprowadzania zaległości, kadr, płac oraz rozliczeń z ZUS.
Jednocześnie by jak najmniej absorbować Państwa sprawami związanymi z prowadzonymi przedsięwzięciami cedujemy na siebie otrzymane pełnomocnictwo do reprezentowania stron w ich imieniu przed Urzędem Skarbowym, Inspektoratem ZUS, GUS bądź Państwową Inspekcją Pracy.

Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w prawie podatkowym, księgowości, rachunkowości oraz w finansach. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zagwarantowanie merytorycznego profesjonalizmu a uczestnictwo w kursach szkoleniowych jak i zawodowych przyczynia się do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w gąszczu nieustających zmian przepisów.  

Nawiązaliśmy stałą współpracę z renomowaną Kancelarią Radcy Prawnego oraz z firmą zajmującą się profesjonalnym szkoleniem BHP. Zgodnie z obowiązującymi przepisami  nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami.

W swojej pracy korzystamy z pomocy programów komputerowych firmy Sage Symfonia, służących do prowadzenia usług, które są zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klientów przebiegała sprawnie i rzetelnie. 

 

ŚLEDZENIE GĄSZCZU PRZEPISÓW
UCHRONI tWOJE PIENIĄDZE
Copyright by www.br-barwinska.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
start